• Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Türkiye

Tip : Hizmet
Durum : Freelance Hizmet
Garanti : Yok
İlanlar türü Hizmet İlanlar türü

Tanım

Merhabalar, ben sizlerin kişisel veya kurumsal pazarlama ve reklam ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyorum.

6 yılı aşkın bilişim ve ticari alandaki tecrübelerimi sizlerin ihtiyaçlarınıza odaklayarak en başarılı, pratik ve uygun maliyetli faydalarla hedeflerinize ulaşmanızda DİJİTAL PAZARLAMA aracını kullanmanızı sağlıyorum.

Tecrübelerim ve Çalışma Alanlarım Neler?

6 yılı aşkın süredir, hem teknik hem de yazılım alanında hizmetler vermekte olan irili ufaklı şirketlerde çalıştım. Son 4 yıldır farklı kurumsal firmaların bilişim ihtiyaçlarına direkt hizmetler sunmamın yanı sıra hala sosyal medya uzmanı olarak çalışmakta olduğum reklam ajansı ile de bir çok farklı sektörden değerli bilgi birikimleri elde ettim. Özellikle yaşamakta olduğum şehrin odağı olan, benimde yoğunlukla çalıştığım; turizm sektörü içerisinde hem pazarın ihtiyaçlarını yaşayarak görme, hem de bu ihtiyaçlara çözümler üretme fırsatlarına sahip oldum.

İş hayatım dışında, eğitim öğrenim hayatımda devam etmekte olduğum Uluslararası Ticaret Lisans ve Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans öğrenimlerim ile edindiğim ticaret ve pazarlama stratejileri bilgi birikimine sahibim. Ayrıca aldığım İngilizce hazırlık eğitimi ile 1 yabancı dile hakimim.

Sosyal girişim ve iletişim becerilerimi artırmakta geniş bir alan sağlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı çatısı altında “5 Anahtar Sistem Eğitmeni” olabilmek için eğitim aldım ve 2 yıldır gönüllü olarak tüm Türkiye’de 18-25 yaş arası genç gruplara kendilerini ve ekiplerini destekleyici non-formal STK eğitimleri vermekteyim.

Kısacası “İkna ve İletişim Becerilerimi”, “Bilişim Bilgi ve Tecrübelerimi”, “Ticaret ve Pazarlama Yönetimi Eğitimimi” ve mevcut tüm İNOVATİF fikirlerimi sizlerin ihtiyaçlarınıza odaklayarak en başarılı, pratik ve uygun maliyetli çözümleri sizlere sunmayı hedeflemekteyim.

Hizmetlerim Neler?

Özellikle Dijital Pazarlama ve Reklam Yönetimi ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel hizmetler vermekteyim.

Markanızın ve/veya sizin sosyal medyada ve/veya internette var olan tüm girdilerini düzenleyip, yönetebilirim.

Dijital reklamlarınızın tasarım, hedef kitle belirleme ve yayınlama işlerini; en başarılı, hızlı ve düşük maliyetli yoldan halledebilirim.

Hedeflerinize ulaşmanız için stratejiler ve kampanyalar oluşturmanıza yardımcı olur, belirlediğimiz veya var olan stratejilerinizi ve kampanyalarınızı dijital alanda yürütebilirim.

Tüm reklam ve dijital platformlarda var olan hareketlerinizin ayrıntılı raporunu hazırlar, bu raporun okunabilir karlılık ve başarı analizlerini sizlere sunarım.

Maliyetim Nedir?

Tüm hizmetlerimden ihtiyacınız olan hangisi ise sadece onu talep edebilir veya tamamının uygulanması için dönemsel anlaşmalar yapabiliriz. Amacım her zaman en başarılı, en pratik ve en düşük maliyetle sizleri işinizde marjinal faydaya ulaştırmak olacaktır.

Fiyatlandırma Örneği:

1* Paket: 30 GÜN İÇİN, 5 GÖNDERİ; “HEDEF KİTLE BELİRLEME”, “TASARIM”, “GÜNLÜK GERİ DÖNÜT TAKİP VE DÜZENLEME”, “ 10 GÜNLÜK RAPOR VE ANALİZ”: 500 TL*

2* Paket: 30 GÜN İÇİN, 10 GÖNDERİ; “HEDEF KİTLE BELİRLEME”, “TASARIM”, “GÜNLÜK GERİ DÖNÜT TAKİP VE DÜZENLEME”, “ 10 GÜNLÜK RAPOR VE ANALİZ”: 900 TL*

Freelancer iş ilanları 

 

Konum

Türkiye
Profil fotoğrafı
tunabayoglu
Freelancer

Mesaj gönder

Mesaj gönder
Güvenlik Önerileri
  1. Projeniz için sözleşme yapın
  2. Nakit işlemlerden kaçının
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin

Android App
Android App
Tepe